Praha: Milujeme Prahu!

Milujeme Prahu!

Praha, Staré Město, Karlův most

Karlův most a Staré Město
foto: Kellyana

Je to tak – jsme rodilí Pražáci a máme své město rádi. Praha totiž není jen metropole nablýskaných hotelů a barů, kde Vás nepustí ani na práh bez zlaté kreditní karty, luxusních obchodů a předražených pivnic, ze kterých už dávno vyvanul opravdový duch města.

Tam my, Pražáci, nechodíme. Pro nás je Praha město s duší. Město tajemných pověstí a magické krásy, jehož ráz určily generace světových architektů. Srdce země, kde tekla po dlažbách krev bitev a poprav. Město obyčejných lidí, v jehož úzkých uličkách se žilo, milovalo, jedlo, pilo a obchodovalo – a žije, miluje, jí, pije i obchoduje dosud.

A právě takovou Prahu Vám chceme ukázat: romantickou, pulzující, zasněnoupohodovou. Pozveme Vás tam, kam chodíme na pivo nebo na skleničku my, místní.

Ne třeba proto, že je to úplně nejlevnější, ale proto, že tam neplatíte přemrštěné ceny za služby průměrné kvality. Zavítáte s námi do míst, kde hospodský dbá na čistotu trubic jako by to bylo jeho vlastní trávicí ústrojí, kde Vás obslouží usměvavý a ochotný číšník, který hosty neokrádá a kde kávu servírují s láskou, protože zanesené trysky na mléko považují za osobní pohanu!

Poradíme, kde přespat, aby Vás to nezruinovalo a přitom jste se necítili jako ve slumu. Prozradíme, kam vyrazit a v jakou denní dobu, abyste se nestali součástí bezduchého proudu štěbetajících turistů a přitom abyste o nic nepřišli. Dáme tip na žhavé kulturní akce i na poklidná posezení v tajných zákoutích.

Nemusíte vždy sdílet náš osobní vkus, ale z pestré nabídky našeho milovaného města si určitě vyberete. Protože Praha je krásná a my ji máme rádi. A takovou ji chceme ukázat i Vám.

Vítejte u nás doma!

Žádné komentáře »

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS (komentáře k příspěvku)

Napsat komentář