Praha: Kellyana: Vyfoťte se jako bohyně!

Kellyana: Vyfoťte se jako bohyně!

Nezáleží na tom, jestli je vám pětadvacet, pětatřicet nebo víc! Objevte v sobě ženskost, smyslnost a nádherné komediantství – schopnosti, o které jste při denním shonu dávno přišla, nebo jste o jejich existenci neměla tušení!

Bohyně v pojetí Evy Javůrkové

Bohyně v pojetí Evy Javůrkové
foto: Kellyana

Využijte svého pobytu v Praze a odneste si originální památku. Neostýchejte se a vstupte do ateliéru Kellyana v Praze 5, kde jakoby zázrakem najdete ztracené sebevědomí! Navštivte místo, kde se nedělají rozdíly mezi krásnou, mladou modelkou a zralou ženou. Svěřte se do péče profesionální fotografky, jejímž prostřednictvím objevíte pradávnou sílu i smyslnost a stanete se pro svého muže, ale hlavně pro sebe, rafinovanou bohyní!

Do ateliéru nesmí při focení vkročit mužská noha! Ve spikleneckém, spontánním, čistě ženském prostředí je přítomna jen vizážistka a fotografka. Fotografka Eva Javůrková, duše projektu a neskutečný živel, kterému podlehnete a z jehož pozitivní energie budete čerpat ještě dlouho poté, co se za vámi zavřou dveře ateliéru… Právě díky tomu, jaká je, dokáže s vaším fotoportrétem udělat úplná kouzla.

Umělecké portréty jsou totiž jejím životním koníčkem. „V životě by mě nenapadlo, jak jsem doopravdy krásná! Právě tohle překvapené nadšení žen na mými fotkami je pro mě největší odměnou. To dává mé práci smysl,“ shrnuje Eva.

Pokud se cítíte tak nějak utahaná životem a bez energie, udělejte si po zásluze radost, a staňte se konečně bohyní! Při focení v ateliéru Kellyana si odpočinete, objevíte svou vnitřní krásu, najdete energii, sebevědomí, jiskru a znovu získáte chuť do života!

Věřili byste, že její modelka je obyčejná paní, která právě oslavila šedesáté narozeniny?

zdroj a foto: Kellyana

Další fotografie Eva Javůrkové najdete ve článku Zimní Praha v obrazech.

Žádné komentáře »

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS (komentáře k příspěvku)

Napsat komentář