Praha: Levné kempy: do centra za půl hodiny

Levné kempy: do centra za půl hodiny

Praha 7, AutoCamp Trojská

AutoCamp Trojská
foto: autocamp-trojska.cz

Možná pro vás není problém dát 3000 Kč za noc v luxusním pražském hotelu. Nebo jste na služební cestě a Vaše ubytování hradí bohatá firma. Něco jiného ovšem je, když přece jen musíte obsah peněženky trochu hlídat.

Kde v matičce Praze přespat, aby Vás to nezruinovalo a přitom jste se necítili jako ve slumu? Vybrali jsme pro vás čtyři pražské kempy, kde se ceny za ubytování pohybuje od 300 do 500 Kč a které Vám přitom dokážou nabídnout příjemné zázemí.

AutoCamp Trojská, Praha 7

Autokemp Trojská byl založen roku 1985 v Troji, malebné a tiché vilové části Prahy 7. Je situován do soukromé zahrady.

Pražský čtvrť Troja leží na pravém břehu řeky Vltavy a má dobré dopravní spojení. Samotný kemp je vzdálený pouhých 10 minut chůze od atraktivní pražské zoologické zahrady a od trojského zámku. Ani cesta do centra města vás příliš nezdrží, tramvají to trvá čtvrt hodiny.

A kolik zaplatíte? Dvoulůžkový pokoj s WC, sprchou, TV a ledničkou přijde na 1000 Kč za 2 osoby (40 EUR 2 persons)

Praha 5, kemp Drusus

Kemp Drusus
foto: drusus.com

Kemp Drusus, Praha 5

Klid a pohodu venkova najdete na nově zrekonstruované farmě v kempu Drusus, vzdáleném 30 minut městskou dopravou.

Na farmě jsou celkem 4 čtyřlůžkové pokoje, vždy po dvou v jednom patře. Na každém patře pak najdetet jednu velkou koupelnu společnou pro 2 pokoje a v přízemí velkou kuchyň pro hosty.

Toto ubytování je vhodné pro větší rodiny s dětmi. Cena za dospělou osobu 300 Kč (15 EUR). K výhodám patří wi-fi připojení zdarma, vlídná restaurace, ale hlavně vlastní minipivovárek s přebohatou nabídkou piv všeho druhu.

Kemp Bušek, Praha 8

Rodinný kemp Bušek leží na klidném místě v obci Březiněves v severní části Prahy. V blízkosti kempu se nachází dětské hřiště a sportoviště pro míčové hry. Nákupní centra Tesco  a Globus jsou od něj vzdálená 3 km. Městskou dopravou jste v centru za 20 minut. Kemp nabízí mimo jiné ubytování ve třech apartmánech s vlastním WC a sprchou. Vyjde na 350 Kč za osobu (14 EUR).

Praha 4, kemp Prager

Kemp Prager
foto: pensioncampprague.com

Pension Camp Prager, Praha 4

Kempu Prager se nachází v jihovýchodní části Prahy poblíž dálnice Praha-Brno. Pension, který je jeho součástí, nabízí dvou a třílůžkové pokoje s vlastním WC, sprchovým koutem a klimatizací. Samozřejmostí je bezpečné parkování, standardní hotelové služby a wi-fi připojení. Cena za dospělou osobu 500 Kč (20 EUR) – kromě týdnu 25.12 –  3. 1. Městskou dopravou jste v centru za 30 minut.

Nejbližší obchod s potravinami je vzdálen 100 m, restaurace s pizzerií 500 m. Na přírodní koupaliště Šeberák dojdete k kempu pěšky za čtvrt hodiny a aquacentrum Čestlice je vzdálené pouze 3 km. Z penzionu můžete vyrazit nejen do centra města, ale i na opačnou stranu: do blízkého Průhonického parku, případně na krásné hrady Karlštejn a Konopiště ve středočeském kraji.

 

Žádné komentáře »

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS (komentáře k příspěvku)

Napsat komentář