Praha: Getaway Prague: Hra špiónů

Getaway Prague: Hra špiónů

Getaway Prague

foto: Nikola Tadial

Milujete dobrodružství? Hltáte detektivky a thrillery? Zkuste si je prožít na vlastní kůži! Vyzkoušejte únikovou hru, kterých se v Praze v poslední době objevilo hned několik.

Exit games neboli únikové hry vítězně táhnou světem. Šíří se z Japonska, kde jim podlehl snad celý národ. Milují je Maďaři, oblíbili se je Britové i Holanďané. A v poslední době dorazily i k nám do ČR. Užívají si je zejména mladí lidé a turisté, ale jsou také ideálním prostředkem teambuildingu.

Patří k nim brněnská Dark Lab, Trap Prague v Praze 1, Mind Maze a Getaway Prague v Praze 2 či Cryptex v Praze 5.

Zkus utéct, jestli to dokážeš!

Exit games neboli únikové hry vítězně táhnou světem. Šíří se z Japonska do celého světa. Milují je Maďaři, oblíbili se je Britové i Holanďané. A v poslední době dorazily i k nám do ČR. Užívají si je zejména mladí lidé a turisté, ale jsou také ideálním prostředkem teambuildingu.

Nezvládneš to, zahyneš!

My jsme na vlastní kůži vyzkoušeli únikovou hru Getaway Prague, která je umístěna v krytu civilní obrany pod Národním domem u pražského náměstí Míru.

Legenda: Jste tajní agenti a podařilo se vám vloupat do komunistického vězení. Musíte získat tajný dokument a utéct dříve, než vás stráže objeví. Máte na to hodinu. Víc prozradit nemůžeme, připravili bychom vás o překvapení a radost ze hry. Jen možná uklidníme obavy: Nebojte, ven vás nakonec vždycky pustí!

Getaway Prague

foto: Nikola Tadial

  • Adresa: Blanická 9, Praha 2
  • Otevírací doba: 11 – 22 hod.
  • Počet hráčů: 2 – 5
  • Cena za hru: 1200 Kč dohromady
  • Speciální nabídka pro páry: 1000 Kč
  • Zakázáno: Používat sílu a sahat na věci označené varovnou samolepkou
  • Doporučeno: Co nejvíc spolupracovat
  • Časový limit: 60 minut
  • Náš tip: Přijďte včas, na opozdilce se nečeká!

Přečtěte si také:

Báječný adrenalin

Getaway Prague je naprosto bezpečná a nehrozí vám při ní fyzická námaha. Po celou dobu vás prostřednictvím vysílačky a kamer hlídá někdo z pořadatelů. Když už nevíte, jak dál, postrčí vás správným směrem. Můžete vzít s sebou i odrostlejší potomky, hra je vhodná pro děti od 14ti let. „Rádi přivítáme i mladší hráče, dokonce s nimi jako členy týmu máme velmi dobré zkušenosti, avšak podmínkou je doprovod dospělé osoby,“ doplňuje Vladimír Žežulka, jeden z pořadatelů hry.

Časový limit stíháte tak akorát a úkoly nejsou snadné. Ale uhodnout jdou a když se vám něco nepodaří, budete se nejspíš chytat za hlavu: „Jak to, že mi to nedošlo?!“ Nic si z toho nedělejte – nejnovější časový rekord je sice únik 20 minut před limitem, ale to jde o výjimku. Bez nápovědy se obejde pouze čtvrtina účastníků. Budete k nim patřit i vy?

Podívejte se, jak to na Getaway Prague vypadá:


foto: Marek Pokorný, Nikola Tadial, Vladimír Žežulka

Žádné komentáře »

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS (komentáře k příspěvku)

Napsat komentář